„Europejska” hybryda już na torach #PomorzeZachodnie
Jest nowa, innowacyjna, ekologiczna i co najważniejsze jest nasza! Na Pomorzu Zachodnim mamy już 8 hybryd. „Europejska” – tak się nazywa, takie nosi barwy, to wyrażenie naszej europejskiej tożsamości i przywiązania do wartości UE.
– Chcemy być liderem połączeń kolejowych w Polsce- deklaruje marszałek Olgierd Geblewicz, który przypomina również, że aż 70 nowych pociągów kupionych w ostatnim czasie zostało dofinansowanych ze środków UE!
https://www.facebook.com/PomZachodnie/videos/550244366559152

