Tak było na pierwszym Festiwalu Tradycji w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach!
Tak było na pierwszym Festiwalu Tradycji w Ogród Dendrologiczny w Przelewicach 💙💚 Pyszne zachodniopomorskie smaki 😋, ekozabawy dla dużych i małych, ekowarsztaty ♻️ Do tego koncerty, Gala Sołtysa, Konkurs Tradycji Kulinarnych 😊 Kto z Was odwiedził❓🙂

